Torba na kabel do ładowania BMW jako jedno z akcesoriów do samochodów elektrycznych

Samochody elektryczne powoli zajmują miejsce tradycyjnych rozwiązań na drogach. Na korzyść tych aut niewątpliwie przemawia ich przyjazność dla środowiska oraz wygoda w codziennym użytkowaniu. Ale żeby ich obsługa była przyjemnością, a nie udręką, należy w pierwszej kolejności zainteresować się pozornie błahymi detalami, o których zapewne w pierwszej kolejności jako kierowcy byście nie pomyśleli. A są nimi na przykład torby na kable do ładowania do samochodów elektrycznych.

Renault-Nissan Alliance – sprzedaje samochodów niż grupa Volkswagen

Koncern samochodowy Renault – Nissan Mitsubishi Alliance jest to miejsce, w którym sprzedawana jest z roku na rok coraz większa liczba samochodów. Należy wiedzieć także o tym, że Mitsubishi dołączyło do niniejszego koncernu stosunkowo niedawno, ponieważ potrzebowało bardzo dużej ilości pieniędzy, by nie podupaść. Jak się dzisiaj okazuje, ta decyzja ze strony Mitsubishi to był strzał w dziesiątkę.

części do infiniti

Od dziś w iParts.pl – oleje silnikowe XADO i inne!

Nowości w iParts.pl. W letniej ofercie sklepu pojawiły się nowe oleje silnikowe i wysokiej klasy dodatki do płynów samochodowych Klienci motoryzacyjnego sklepu internetowego iParts.pl zyskali dostęp do nowej, jeszcze bogatszej oferty. Wprowadzone do niej nowości to głównie produkty uznanych, zagranicznych marek. Uwagę przykuwają przede wszystkim cieszące się doskonałą opinią oleje silnikowe marki XADO, a także…

Marka iParts.pl jednym z partnerów programu „Karta Dużej Rodziny”

Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” funkcjonuje w Polsce od 2014 roku. Powstał on z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin wielodzietnych. W tym roku do programu, jako pierwszy i jedyny sklep internetowy z częściami samochodowymi, dołączyła marka iParts.pl.

Sklep Motoryzacyjny iParts.pl z najprecyzyjniejszą wyszukiwarką części po OEM!

Liczba dostępnych na rynku samochodowym części zamiennych jest ogromna. Sprawia to nieraz użytkownikom trudności w znalezieniu online właściwych części do swoich aut. Wybawieniem dla nich mogą być na pewno wyszukiwarki w sklepach internetowych, przy czym nie za każdym razem są one efektywne. Usprawnienie w tym aspekcie zastosował sklep z częściami samochodowymi online iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę…

Automatyczna czy manualna skrzynia biegów – co wybrać?

Jednym z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie kierowcy poszukujący nowego samochodu, to pytanie o rodzaj skrzyni biegów. Jeszcze niedawno wiele osób stroniło od potocznie zwanych “automatów”, które uważali są wadliwe, powodujące większe spalanie oraz kosztowne w naprawach. Czy w obecnych czasach takie obiekcje mają oparcie w rzeczywistości? Jakie są zalety i wady każdego z rodzajów skrzyń biegów? Na te oraz inne pytania, odpowiemy w dzisiejszym artykule.