Sklep Motoryzacyjny iParts.pl z najprecyzyjniejszą wyszukiwarką części po OEM!

Liczba dostępnych na rynku samochodowym części zamiennych jest ogromna. Sprawia to nieraz użytkownikom trudności w znalezieniu online właściwych części do swoich aut. Wybawieniem dla nich mogą być na pewno wyszukiwarki w sklepach internetowych, przy czym nie za każdym razem są one efektywne. Usprawnienie w tym aspekcie zastosował sklep z częściami samochodowymi online iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę części OEM.

Sklep iParts.pl jest największą platformą online z częściami samochodowymi zarówno w polskiej sieci, jak i na rynku środkowo-europejskim. Propozycja ofertowa sklepu dotyczy ponad 2 mln części przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, dostawczych oraz sportowych.

części oem

Oferowana przez iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znależć części zamienne po OEM, to szybkie i dokładne rozwiązanie pozwalające na znalezienie części samochodowych za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. numer OEM. Każda część samochodowa posiada własny OEM. Mając numer części, odszukanie jej poprzez wyszukiwarkę iParts.pl trwa zaledwie kilka sekund. Części zamienne po OEM to najszybsza metoda wyszukiwania podzespołów samochodowych, dająca gwarancję, że bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły wyszukiwana część będzie tym samym odpowiednikiem, co orginał.

OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to indywidualne oznaczenie produktu nadawane przez producentów elementów samochodowych zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. OEM to symbol oryginalnej części znajdujący się na produkcie, który umieszczony jest w konkretnym modelu samochodu. Numer OEM to kombinacja cyfr i liter, która jest uznawana za swoisty „kod DNA części”.

Każdy producent części zamiennych korzysta z własnej numeracji produktowej. W związku z tym określony produkt można zidentyfikować poprzez OEM lub numerację konkretnego producenta. Jest to wartość dodana takiego rozwiązania, ponieważ wiele podzespołów jest stosowanych w samochodach różnych marek, które niejednokrotnie proponują inne ceny. Wyszukiwarka części po OEM iParts.pl to idealne rozwiązanie na wyjątkowo precyzyjne namierzenie odpowiednich części samochodowych w największym sklepie internetowym z częściami samochodowymi w Polsce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *